Cevizdibi Butik Otel | Kartepe – Maşukiye

Maşukiye gezimizde kaldığımız Cevizdibi Butik Otel  hakkında görüşlerimi paylaşmak istedim sizlerle

Maşukiye merkeze araçla 5-6 dakika mesafede, Maşukiye’nin sessiz sakin huzur dolu havasını barındıran bir butik otel Cevizdibi Butik Otel.Toplam 24 odalı otelin 3000 m2 açık alanı mevcut. Öğrendiğim kadarıyla yaz aylarında pek çok törene ve kutlamaya ev sahipliği yapıyor.

Resepsiyondan itibaren evinizdeymişsiniz hissi uyandıran bir havası var otelin. Çalışanlarda dahil bunu çok kolay  hissediyorsunuz. Odalar geniş ve rahat. Adının nereden geldiğide apaçık ortada çevresinde bulunan ceviz ağaçlarının hemen yanından kurulu olan Cevizdibi Butik Otel fotoğraf çekmeyi seven biriyseniz bizim gibi  odanızın  penceresinden harika fotoğraflar yakalayabilirsiniz.Bizim  o kadar güzel resimlerimiz oldu ki. Ayrıca; akşamları odanın ufak balkonunda oturup bir  elinizde kahve, bir elinizde  kitabınız Maşukiye maceranızın doruğuna ulaşabilirsiniz.  Oda-  kahvaltı şeklinde hizmet veriyor otel ayrıca dilerseniz  bir restoranı da var. Fiyatları da uygun kişi başı gecelik  fiyatı kahvaltı dahil standart odada 125 TL. Biz bir fırsat sitesinden rezervasyon yaptırdık daha da uyguna geldi aklınızda bulunsun.

Ben en çok bahçesini sevdim. Çok büyük bir bahçesi var, yazın keyif yapmalık. Öğrendiğim kadarıyla burada kır düğünü yapanların sayısı da oldukça fazlaymış.Kısa bir yürüyüşün ardından sessiz sakin bir gün de geçirebilirsiniz burada. Yazın sadece kahvaltı yapmaya veya yemeğe gelen gruplarda oluyor.

Kendinizi arada şımartın, ufak süprizler yapın dostlar, bizden bir tane daha yok ve zaman çabuk geçiyor 🙂

Bir sonraki yazıda görüşmek üzere….

instagram hesabımızı ziyaret etmeyi unutmayın. https://www.instagram.com/geziyourumcom

Bu Yazıyı Paylaş

Cevizdibi Butik Otel | Kartepe – Maşukiye” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.