Doğa Tatil Köyü Konaklama | Şile Konaklama

Önceden rezervasyon yaptırmadan Şile de hafta sonu otel bulmak gerçekten bir hayli zor. Bu noktada bulabildiğimiz tek yer, otel veya tatil köyümü demeliyim bilmiyorum ama Doğa tatil köyü oldu. Bu yer genellikle kalabalık arkadaş gruplarının veya Yoga, spor grupları gibi grupların sıklıkla tercih ettiği bir yer.

Doğa Tatil Köyü ve Kültürel Değerlerimiz

Girişinden itibaren bizi etkileyen etrafı surlarla çevrili bir kaleyi andıran bu yer öğrendiğimiz kadarıyla 350 dönümlük bir araziye kurulmuş. Türkiye’nin önemli tarihi yerlerinin minyatürü doğa tatil köyünün içerisine yapılmış (peri bacaları, Pamukkale travertenleri gibi) ve tatil köyü oldukça dikkat çekici bir hal almış.

Hotele kayıt işlemlerini yaptıktan sonra golf arabası sizi alıyor odanıza kadar bırakıyor.148 villa ve 33 otel odasına sahip bu yer gerçekten çok etkileyici benim için en büyük olumsuzluk tadilat nedeniyle kaldığım odada TV ve Wifi bağlantısının olmaması idi. Ancak bu eksikliği odamızın içine kadar giren Canlı müzik sesine kendimizi kaptırıp müziğe doğru yönelmemizle kapattık. Bu arada belirtelim odalar çok büyük ve ferah sizi memnun edecektir.

Çok güzel bir restorana sahip olan Doğa tatil köyünde sizin de canlı müzik dinleyip eğlenmenizi tavsiye ederim. Ertesi gün açık büfe oldukça zengin bir kahvaltı da sizi mutlu edecektir. Size önerim kahvaltıya inerken yanınızda mayolarınızı da almanız olacaktır. Derinliği yer yer değişen havuz, bar ve çalan müzikler keyfinizi yerine getirecektir. Diğer kullanım alanlarını ve aktiviteler den bahsedecek olursak;
Basketbol,
Tenis,
Bilardo,
Bisiklet,
dart,
disco,
spor salonu,
sauna,
Türk hamamı,
masa tenisi ,
Oyun salonu
ve bunun gibi yapabileceğiniz oldukça fazla aktivite Doğa tatil köyünün içerisinde sizleri bekliyor. Yaklaşık bir gün kaldığım bu yerde fiyatlar dönemine göre değişiklik gösterdiği için yazmamanın daha doğru olacağını düşündüm.

Şilede nerede kalabilirim diye düşünenler için Doğa Tatil Köyünü tavsiye ederim. Yorum kısmında sizde otel ile ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Şile gezinizde sizlere rehberlik edecek olan Şile Gezilecek Yerler yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

İnstagram sayfamıza ulaşmak için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir