Seher Camping Restaurant | Assos Konaklama

Kısa bayram tatillerinde yola çıkış ve dönüş zamanlarını güzel ayarlayabilirseniz müthiş bir tatil fırsatı yakalayabilirsiniz. Hele birde konaklayacağınız yer seçiminiz tatil için planladığınız konsepte uygunsa tatiliniz unutulmazlar arasına girebilir.  Bizim için unutulmaz olan Assos gezimizde konakladığımız Seher Camping size şiddetle tavsiye edebileceğimiz bir konaklama alanı….

Seher Camping
Seher Camping

Assos’ta nerede kalınır?

Biz bu bayram tatilinde saklı cennet diyebileceğimiz Assos’taydık.( Assos ile ilgili yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.) Assos’ta konaklama ile ilgili dikkat çeken ilk konu otelden çok kamp alanının mevcut olması. Böylece bizde uzun zamandır istediğimiz ama bir türlü hayata geçirme fırsatı yakalayamadığımız kamp kurma fırsatını yakalamış olduk. Kamp malzemelerimizi arabaya attığımız gibi düştük Assos yollarına. Malum bayram tatili,  konaklama yerleri dolu olabilir düşüncesiyle önceden kamp alanları ile ilgili yaptığımız ufak bir araştırma sonucunda Seher Camping’te karar kıldık. Ama açıkçası bu kadar güler yüzlü karşılanacağımızı pek tahmin etmemiştik. Kamp yeri sahibi Seher Hanım ve ailesi tatil boyunca samimi ve içten tutumlarıyla evimizdeymişiz rahatlığı verdiler bize.

Seher Camping’de ne şekilde konaklama yapılabilir?

Kamp yerinin güzelliğinden de biraz bahsetmek isterim. Assos tabelasının girişinden itibaren çok sayıda kamp alanı mevcut ama Kadırga Koyu’na uzak olması dolayısıyla biz tercih etmedik. Açıkçası Assos’a  gittiğimizde de iyi bir karar verdiğimizi bir kez daha teyit etmiş olduk. Seher Camping koya en iyi mesafelerden birinde. Kendine ait plajı olması, ücretsiz şezlong ve şemsiye büyük rahatlık, ayrıca  denize girecek yer aramanıza gerek kalmıyor. Bu arada kamp alanına kendi çadırınız ile gelip kalabileceğiniz gibi ben hiç yorulmayayım derseniz konaklayabileceğiniz geniş ve kullanışlı bungalowlar mevcut. Yarım pansiyon ücretleri (kahvaltı ve akşam yemeği dahil) ortalama gecelik kişi başı 120-150 TL  arasında.  Ayrıca dilerseniz çadırda kiralayabiliyorsunuz. Çadırda kalanlar için tuvalet, duş alanları ve buzdolabı mevcut. Hepsi de çok temiz ve bakımlı.

Seher Camping’te yemek içme nasıl?

Yemeklere gelirsek hem  porsiyonlar büyük,  hem de ücretleri gayet uygun. Ayrıca belirtmeden geçemeyeceğim Seher Abla’nın elinden çıkma mezeler ayrı güzel.  Etrafta  güler yüzüyle dolaşıp memnuniyetimizi sağlamaya çalışan Seher Abla’nın kızından da  bahsetmeden geçemeyeceğim. Bize her konuda çok yardımcı oldu.

Bu arada siz ne yaptınız diye sorarsanız kamp alanına biraz geç kalmamız dolayısıyla kamp kurmak yerine  iptal olan bir bungalow rezervasyonunun üzerine atladık. Ertesi günlerde güneş, deniz, kum ve gezi planları derken  tatilimizi bungalow rahatlığıyla tamamladık 🙂 Kamp kurma hayalimizi bir sonraki gezimize erteledik.

Seher Camping İletişim

Sonuç olarak yolunuz Assos’a düşerse Seher Abla’ya uğramadan geçmeyin pişman olmazsınız.

Sevgiler,

instagram hesabımızı ziyaret etmeyi unutmayın. https://www.instagram.com/geziyourumcom

2 thoughts on “Seher Camping Restaurant | Assos Konaklama

Yorumlar kapatıldı.