Ada Park Gölet | Muğla’nın Saklı Cenneti

Ege’nin İncisi Muğla ve onun saklı cenneti Ada park

Muğla’nın Ula ilçesinde bulunan Ada park görenleri kendisine hayran bırakıyor. Ula Merkeze 5 km uzaklıkta , Akyaka ‘ya ise 15 km uzaklıkta bulunan bu yer sakinliği, huzuru içinde barındırıyor. Bir gölet ve o göletin tam ortasında muhteşem bir restoran. Ve bu restoranın harika yemekleri ve samimi ortamı. Hadi bir an önce bu güzel yeri anlatmaya başlayalım.

Harita Görünümü
Harita Görünümü

Ada Parkta Kahvaltı

Adapark’a ulaştığınızda aracınızı park etmek konusunda hiç bir sıkıntı yaşamıyorsunuz. Çünkü  Restoranın kendine ait bir otoparkı bulunuyor. Aracınızdan indiğiniz andan itibaren muhteşem bir doğa manzarası sizleri selamlıyor. Sıcakkanlı çalışanlar ve birbirinden güzel yemekler ise cabası…

Kışı ayrı güzel, yazı ayrı güzel bu yerin. Yılın her döneminde gidilebilir ve huzura kavuşabilirsiniz. Dilerseniz hemen göletin üzerinde bulunan kamelyalar da veya içeride oturabilir yemeklerin tadına bakabilirsiniz. Kahvaltı menüsü oldukça güzel ve bol çeşitli çalışanlar ilgili ve size değer veriyorlar.

Siz kahvaltınızı yaparken balıklar ziyaretinize gelebilir ve balıkları besleyebilirsiniz. Çocuğunuz var ise çimlerin üzerinde oynayabilir ve tüm enerjisini atabilir. Hiç sıkılmayacağını size temin edebilirim.

Ada park Gölette Neler Yapılır ?

Restoranın, kahvaltısının yanı sıra yemekleri ve ızgaraları da ilginizi çekecektir. Zira biz çok beğendik ızgaralarını. Ayrıca Adapark düğün, Doğum günü, Sünnet ve Mezuniyet töreni gibi organizasyonlar için muhteşem bir yer. Yöre halkının bu tür organizasyonlar için ilk tercihlerinin Adapark olduğunu öğrendik. Ve şaşırmadık doğrusu , İstanbul’da olsa yer bulmakta kesinlikle sıkıntı yaşanacak bir doğa harikası Adapark.

Ayrıca yorgunluğunuzu almanız için mekanda hamaklarda bulunuyor. Çocuklarınız  için ise oyun oynanabilecek alanlar ve salıncaklar bulunuyor. Zipline severler içinde zipline bulunduğunu da belirtelim.

Özetle; Yemyeşil ağaçların arasında bir gölet ve o göletin de tam ortasında samimi ve güler yüzlü çalışanlarıyla bir restoran sizleri bekliyor. Bu gölde bol miktarda bulunan balıklar ve yüzen ördekler fotoğraf severler için harika görüntüler sunuyor. Siz de bu muhteşem yeri görmek istiyorsanız vakit kaybetmeyin.

Ada Park Gece
Ada Park Gece

Daha Detaylı bilgi için ; Muğla AdaPark Gölet Instagram Hesabı : https://www.instagram.com/adaparkula

Muğla Geziniz esnasında Adapark’a uğramayı da ihmal etmeyin.